O Zimowo.pl


Krótka historia...


Wystawiając moją kudłatą głowę z zaspy śnieżnej, po raz kolejny tego dnia poczułem, że żyję. Poczułem też coś jeszcze… Mój nos barwy Cabernet Sauvignon spośród wspaniałych zapachów zimy wyłowił ten, którego w tej chwili pragnąłem najbardziej. Jedzenie! Nie ma to jak coś ciepłego na ząb, a dla równowagi… termicznej - zimne piwo!

Siedząc i rozkoszując się błogim, narciarskim zmęczeniem, rozejrzałem się dookoła. I wtedy pojawiło się pierwsze z wielu pytań:

Dlaczego tu jest tak mało ludzi? Pełnia sezonu, warunki na stoku rewelacyjne, miła obsługa, a jedzenie - palce lizać. Tylko gdzie do cholery ci narciarze? Może po prostu nie wiedzą o tym miejscu?


Na jakiś czas zapomniałem o moich wewnętrznych, narciarskich dywagacjach. Nie na długo. Po powrocie z gór, rozpakowując plecak rozmyślałem:

Już czas na zawsze pożegnać się z moją wysłużoną parą nart. Tylko co z nimi zrobić? Wyrzucić? Nigdy! Ale czy znajdę na nie kupca? I gdzie? Czy jest takie miejsce? Serwis, który skupia wszystkich: narciarzy, snowboardzistów, właścicieli stoków narciarskich oraz firmy i sklepy, które oferują sprzęt miłośnikom zimowego szaleństwa z całej Polski? Czy jest takie miejsce?


I wtedy, jakbym dostał wielką śniegową kulą prosto w gębę. Nie ma takiego miejsca! Ale, ale! Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, żeby było! Czas stworzyć internetową mekkę polskiego narciarstwa. Miejsce, w którym ogłoszenia będą całkowicie bezpłatne! Serwis, w którym każdy wyciąg będzie miał swoją własną wypasioną wizytówkę przyciągającą jeszcze więcej zimowych świrów.


I tak właśnie powstało zimowo.plWitam Cię tutaj serdecznie!
Tobiasz.


Siedziba firmy


Zimowo.pl Sp. z o.o.
ul. Nowa 2
38-524 Besko

KRS: 0000482565
NIP: 6871958063
REGON: 181036730
Kapitał zakładowy: 5000 PLN